2013 yılbaşı tatili Google doodle


Google, 2013 Yılbaşı Tatili'ne özel bir doodle yayınladı. 2013 Yılbaşı Tatili doodle'ı yayınlayan Google'ın bu özel çalışması, internet kullanıcılarını şaşırtmadı.

2013 Yılbaşı Tatili olan; 1 Ocak 2013 Salı günü bütün okullar ve devlet daireleri resmi tatil yapacak. Bu tatil gününü unutmayan dünyanın en önde gelen arama motoru Google , her zaman özel günler de yaptığı özel doodle çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. 2012'yi geride bıraktığımız ve 2013'e girdiğimiz bugün de, farklı simgelerin biraraya getirildiği doodle ile ziyaretçilerine hoş bir görsel ziyafet sundu.

İşte Google'dan "2013 Yılbaşı Tatili" doodle'ı:

Arama motoru Google'ın kullanıcılarına özel günleri hatırlatmak için kullandığı Doodle'larına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz gün hazırladığı 'Yılbaşı Gecesi' Doodle'ı ile kullanıcılarına yeni yıl hediyesi veren Google bugün de yeni yılın ilk gününe özel bir Doodle hazırladı ve kullanıcılarına da 'Mutlu Yıllar' demeyi unutmadı.

Google'ın bugün hazırladığı doodle, 'Yılbaşı Tatili' konulu olmuş. Geçtiğimiz gün hazırladığı kalabalık aile ortamını yansıtan Doodle'ı tekrar kullanan Google bugünkü Doodle'ında aynı ortamın boş halini hazırlamış. Google'ın hazırladığı doodle'a tıklandığında Google'da '2013 Yılbaşı Tatili'nin sonuçlarına ulaşılabiliyor.

Ayrıca, Yeni yıla nasıl girerseniz öyle gidermiş' sözüne Google açısından bakacak olursak yeni yılda daha çok doodle göreceğiz anlamını çıkarabiliriz.

BENZER

2013 yılbaşı tatili Google doodle
4/ 5
Oleh