FBYandex hizmete girdi!

Yandex'den yeni proje; FBYandex.com.tr Fenerbahçe taraftarı için hizmete girdi.

Daha önce GSYandex başlıklı bir haber yayınlamıştık ve orada muhtemel öngörülen anlaşmalarla GS Yandex'ten sonra FB Yandex BJK Yandex gibi projeler yolda olabilir demiştik, hatta kayıt edilen bazı uzantılardan bahsetmiştik fbyandex.com .net .org bjkyandex.com .net .org  tsyandex.com .net .org gibi domainlerin alındığınıda haberimize eklemiştik, bununla birlikte .com domaini başkasına kaptıran Yandex yeni projesinde yoluna fbyandex.com.tr domaini ile devam edecek...

Biz teknoloji takipcileri olarak haber duyulduğu anda domainlerin kapatılacağını tahmin ediyoruzda işi internet olan Yandex nasıl tahmin edemiyor projeleri duyurmadan önce nasıl domainleri almıyor buna da hayret etmemek imkansız...

Yandex Türkiye'nin resmi Facebook sayfasında yapılan duyuru ve projenin tanıtımı şu şekilde aktarıldı;

''Fenerbahçe Spor Kulübü ve Yandex’ten Büyük İşbirliği ile www.fbyandex.com.tr bugün yayına giriyor. FB taraftarları, kendileri içinözel hazırlanmış sayfasıyla, aradıklarını Yandex ile kolayca bulacak.

FB taraftarları çok yakında @fbyandex.com.tr uzantılı mail adreslerini de alarak taraftarlıklarını online dünyada da sergileyebilecek.

FB taraftarları için hazırlanan en büyük sürpriz ise, yakın zamanda kullanıma açılacak olan internet tarayıcısı Yandex.Browser'da Fenerbahçe temalı özel bir sürümün yayınlanacak olması.

Tüm Fenerbahçe taraftarları www.fbyandex.com.tr ‘ye!''

Ekleme: Bugün itibariyle bjkyandex.com domaini  Beşiktaş'ın resmi sitesi bjk.com.tr adresine yönleniyor. Projenin üçüncü ayağı bkjyandex.com da yakında hizmete girebilir.

BENZER

FBYandex hizmete girdi!
4/ 5
Oleh