Çift sim kart destekli Galaxy Note II çıkış tarihi ve fiyatı


Çift Sim Kart destekli Galaxy Note II çıkış tarihi belli oldu

Akıllı telefon modelleri ile dünya genelinde ilgi gören Samsung, dünyanın en büyük pazarı olan Çin‘de de faaliyetlerini sürdürüyor. Dünyanın en büyük akıllı telefon pazarı olması sebebi ile tüm üreticilerden özel ilgi gören Çin için özel olarak tasarlanmış akıllı telefonlar sunulmakta. Çin‘de ilgi gören akıllı telefonlar arasında çift sim kart destekli olanlar başta yer alıyor.

Samsung, geçtiğimiz 29 Ağustos tarihinde yeni büyük ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note II’yi resmi olarak tanıtmış ve daha sonra dünya genelinde de satışa sunmuştu. Samsung, şimdi de Galaxy Note II akıllı telefonunun çift sim kart destekli akıllı telefonunu önümüzde ki ayın başında sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Note II çift sim kart desteği haricinde, diğer tüm özellikleri uluslararası versiyonu ile aynı olacak. 5.5″ büyüklüğünde ve 1280×720 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED dokunmatik ekran, 1.6Ghz dört çekirdekli işlemci içeren Exynos yonga seti, 2GB RAM, 16GB/32GB/64GB dahili bellek, 8MP arka kamera, 1.9MP ön kamera öne çıkan özellikleri arasında.

Galaxy Note II çift sim kartlı versiyonu ortaya çıkan görsele göre 3 Aralık tarihinde 700€ civarında fiyat etiketi ile satışa sunulacak.
Maxicep

BENZER

Çift sim kart destekli Galaxy Note II çıkış tarihi ve fiyatı
4/ 5
Oleh