Galaxy Note II satışta


Samsung Galaxy Note II, Avea müşterileriyle buluştu.

Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, Samsung Galaxy Note II, 5.5 inç Super Amoled HD ekranı ile kalem kağıdın işlevselliğini ve hassasiyetini sağlayan S-Pen teknolojisini bir araya getirdi.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sisteminin yanı sıra 1.6 GHz 4 çekirdekli işlemciye sahip akıllı telefon Samsung Galaxy Note II, arka ışık aydınlatmalı 8 MP led flaşlı ve otofokuslu akıllı kamera özellikleriyle karanlık mekanlarda bile yüksek kaliteli fotoğraflar çekmeye imkan veriyor.

Beyaz ve gri olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan Samsung Galaxy Note II, 24 ay taahhütle, 4 ayrı kampanya teklifi ile 57 liradan başlayan fiyatlarla Avea müşterileriyle buluşuyor.

Avea'nın S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında aboneler Galaxy Note II'yi isterlerse Tarifeye Ek Ödeme teklifiyle, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle ya da 1000 dk. 1000 SMS 2 GB'lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecek.

Galaxy Note II'yi peşin ya da kredi kartı ile almayı tercih eden abonelere ise bu cihazda kullanılmak üzere ilk 3 ay boyunca 250 MB internet paketi Avea tarafından hediye edilecek.

BENZER

Galaxy Note II satışta
4/ 5
Oleh