Asus yeni Dünya rekorlarına aday


Asus ASUS ROG MATRIX HD 7970 GHz Edition

Diğer bütün AMD-tabanlı ekran kartlarından daha hızlı olan ASUS ROG MATRIX HD 7970 GHz Edition, oyun meraklıları ile overclock tutkunları için en üst noktada grafik performansı ve hız aşırtma potansiyeli sunuyor.

Özenle seçilip 1100 MHz’e overlock edilmiş GPU’su, voltaj artırımı sağlayan VGA Hotwire ve Tweaklt aracılığıyla daha yüksek değerlere ulaştırılabiliyor. TweakIt sayesinde ayrıca tek tuşla yüzde 100 fan hız aktivasyonu yapılabiliyor. Güç beslemesi 20-fazlı bir yapıdan oluşan kart, DIGI+ VRM ve Süper Alaşım Gücü bileşenlerle destekleniyor. MATRIX HD 7970 GHz Edition için yenilenen ASUS GPU Tweak uygulaması, artık GPU yük kalibrasyonu ve VRM hız aşırtması sunuyor.


VGA Hotwire, MATRIX HD 7970 GHz Edition üstünde daha kolay elle voltaj değişimlerine imkân tanıyor; karmaşık ve riskli lehimleme ihtiyacını ortadan kaldırarak overclock sürecini kolaylaştırıyor.

ROG’un ileri teknolojiden daha fazla yararlanma yaklaşımına sadık biçimde, MATRIX HD 7970, AMD HD 7970 28nm GPU’lar arasından en iyisini kullanıyor ve aşırı ısınma ile ağır yük denemeleri dahil ASUS TOP sürecine benzer şekilde titiz bir seçimle belirleniyor.

Fabrika çıkışlı olarak 1100MHz frekansına ayarlı olarak gelen kart, referans model HD 7970 kartlarla kıyaslandığında 175MHz’lik bir frekans kazanımı sunuyor. MATRIX HD 7970 GHz Edition, halihazırda AMD teknolojisini temel alan en hızlı, en yüksek kapasiteye sahip ekran kartı ve her DirectX 11 oyununun, tamamen akıcı bir performansla ve 1080p ve daha yüksek çözünürlüklerde ultra ayarlanmış detaylarla oynanabilmesini sağlıyor.
Scroll

BENZER

Asus yeni Dünya rekorlarına aday
4/ 5
Oleh