Wingo - Türk Hava Yolları

THY’nin yaban kazı avantajlı uçuracak!
THY, Wingo adını verdiği yeni bir promosyon programı başlattı ve tüm mecralarda tanıtıma başlandı. Turkish Airlines adıyla açılmış resmi sosyal mecralarda Türkçe ve İngilizce tanıtım ve videolar yayınlandı.


Maskotu gezgin bir yaban kazından esinlenen Wingo ile THY’nin tüm promosyonlu uçuşları duyurulacak. THY, Wingo ile yurtiçinin yanı sıra dünya üzerinde 200’den fazla noktadaki avantajlı fiyatları haber verecek. İnternet sitesinin giriş sayfasına da koyulan Wingo isimli yaban kaz maskotu için Türkçe ve İngilizce seslendirmeli çekilen reklam filmi video paylaşım sitesi üzerinden sosyal ağlarda beğeniye sunuldu. Tanıtımda, “Wingo sizin erinize tüm promosyonlu uçuşları takip eder, bulur ve duyurur. Sizi istediğiniz yere uygun fiyatlarla ve konforla uçurur” deniliyor.

Türk Hava Yolları (THY) Wingo adını verdiği yeni bir promosyon programı başlattı. Şirket tüm promosyonlu uçuşlarını gezgin bir yaban kazından esinlenen maskota sahip Wingo ile duyuracak. THY, Wingo ile yurtiçinin yanı sıra dünya üzerinde 200’den fazla noktadaki avantajlı fiyatları haber verecek.

İnternet sitesinin giriş sayfasına da koyulan Wingo isimli yaban kaz maskotu için Türkçe ve İngilizce reklam filmi video paylaşım sitesi üzerinden sosyal ağlarda beğeniye sunuldu. Turkish Airlines'in resmi profillerinden gösterilen videoya ilgi büyük. Tanıtımda, “Wingo sizin yerinize tüm promosyonlu uçuşları takip eder, bulur ve duyurur. Sizi istediğiniz yere uygun fiyatlarla ve konforla uçurur” deniliyor.


Bizce Türk Hava Yolları bu uygulaması ile kampanyalarını daha da ilgi çekici hale getirmek, kampanyaları belirli bir platform üzerinden daha da derinlemesini tüketiciye yaymak amcıyla yapmış olduğunu düşünüyoruz. Sizin yorumlarınız neler?

BENZER

Wingo - Türk Hava Yolları
4/ 5
Oleh