Twitter'dan iki yeni site!

Twitter'in kurucuları Twitter'ı iki yeni siteyle desteleyecek...

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformlarından biri olan Twitter, gelişim sürecini yeni sitelerle sürdürüyor. Twitter'ın kurucuları Evan Williams ve Biz Stone, Twitter ekosistemi için Branch.com ve Medium.com'u yakın zamanda tam kapasite hizmete sunmaya hazırlanıyor.

Peki nedir bu siteler?
Branch'dan kısaca söz edelim öncelikle isterseniz. Twitter'da genellikle anlık durumlar paylaşıyoruz değil mi? Ve bunlar için de bir limit var, 140 karakter sınırını geçemiyoruz. Bu, her ne kadar "Kendini ne kadar az kelimeyle ifade edebilirsen, kendini o kadar geliştirirsin" düşüncesine olumlu bir katkı sağlasa da, bazen de gerçekten yeterli olmayabiliyor. İşte Branch, daha fazla karakter kullanabilmenize imkan tanıyacak bir sistem.
Medium ise, görsellik üzerine kurulu bir site. durum paylaşıp, arkadaşlarımızla sohbet ettiğimiz kadar, çektiğimiz fotoğrafları da Twitter'dan paylaşıyoruz. İşte Medium da bu fotoğrafları yüksek çözünürlüklerde ve daha fazla kişinin görebilmesine imkan tanıyacak bir koleksiyon alanı görevi görecek. Her iki siteden de yararlanmak için onları Twitter hesabınızla ilişkilendirmeniz gerekiyor.
www.branch.com
www.medium.com

BENZER

Twitter'dan iki yeni site!
4/ 5
Oleh