Londra 2012 kano slalom Google doodle

Google Londra 2012 olimpiyatlarından dolayı her gün farklı bir doodle ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Londra 2012 kano slalom Doodle gerçekten eğlenceli olmuş, Google logolarına dikkat çekici doodle'lar eklemeye devam ediyor ve eğlenceli kılmak adına bunu tam bir oyuna çeviriyor...

Google ana sayfasını dünyanın en büyük spor organizasyonu olan olimpiyatlar ile şekillendirmeye devam ediyor. Google, iki gün öncesine kadar her gün yeni bir spor dalını ana sayfasına sadece resim olarak ekliyordu. Ancak iki gün önce eklediği engelli atlama Doodle'ı ve dün eklediği basketbol Doodle'ı ile kendimizi interaktif bir oyunun içerisinde buluyor ve yaptığımız puanları sosyal medyada paylaşabiliyorduk. Google'ın iki gündür hazırladığı interaktif Doodle'lar iyi tepkiler almış olacak ki Google bugün de kano slalom oyunu ile karşımızda.
Bugünkü Doodle'da yine geçtiğimiz günlerdeki Doodle'larda olduğu gibi yön tuşları ve mouse ile yarışılıyor. Oyunda kanocu yarışmacıların geçmesi gereken 10 kapı bulunuyor ve bu 10 kapıyı rekoru kırabilmeniz için 18 saniyede geçmeniz gerekiyor. Ayrıca oyunda kapılardan geçerken ufak tuzaklara dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü Google sizi yavaşlatmak için bazı yerlere ufak kayalar koymuş.


Son iki Doodle'da kullanıcılar sağlam puanlar elde etmişti bakalım kano slalom oyununda rekor kaç saniye olacak. Puanlarınızı bekliyoruz.

Kano slalom oyununu oynamak için buraya tıklayın... bakalım kimler rekora kürek çekecek...

Ayrıca sizin için sitemize de kano slalom oyunu ekledik, buradan da oynayabilirsiniz...

BENZER

Londra 2012 kano slalom Google doodle
4/ 5
Oleh