Windows’un Zaferi!

Microsoft, CES fuarında gerçekleştirdiği bu iddialı kapışmalar sonunda bakın neyi ispat etti…

Microsoft son kez katıldığı CES’i hatırlarda kalacak bir zafer ile bitirdi. CES 2012′de canlı olarak Windows Phone ile rakiplerinin karşılaştırıldığı yarışmada Microsoft’un cebi, rakiplerinin çoğunu yendi.

Tomsguide.com’un haberine göre CES’de elinde bir tomar para ile Windows Phone olmayan cepleri yarıştıran Ben Rudolph, kazananlara 100 dolar vaadediyordu. Windows Phone kazandığında ise kaybedenin “Windows Phone tarafından dumana boğulduğunu” kabul etmesi gerekiyordu. Microsoft’tan Rudolph, yarışmacıların yüzde 88′inin “Windows Phone tarafından dumana boğulduğunu” söyledi.”

Windows Blog’da “Bir ton yeni telefon dağıttık, ve biraz para kaybettik (tam olarak 300 dolar). Hayranlarızla, bizden nefret edenlerle ve aradaki herkesle çok iyi zaman geçirdik” diyen Rudolph, Windows Phone’un 30 cebi yendiğini, 3′üne karşı kaybettiğini, 1 tanesiyle berabere kaldığını söyledi.

Windows Phone’un pek çok alanda yendiği cepler arasında iPhone 4S, iPhone 4, Galaxy Nexus, Droid Charge, Droid Bionic, Palm Pre Plus ve çeşitli BlackBerry modelleri bulunuyor. Windows Phone’un yenildiği alan ise iPhone 4S ve Galaxy Nexus ile Twitter’a fotoğraf yükleme yarışı olmuş. Droid Bionic ise bir SMS’i Windows Phone’dan daha hızlı almış.

BENZER

Windows’un Zaferi!
4/ 5
Oleh