Smash Cops kısa süreliğine ücretsiz

Apple cihazlarına özel üretilen Smash Cops oyunu kısa bir süre ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.Hutch Games oyun şirketi tarafından üretilen Smash Cops oyunu, kısa bir süre için Apple Store üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

180 MB kapasitede olan oyun, Apple’ın iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch 3. ve 4. nesil ve iPad cihazlarında oynanabiliyor. Ancak oyunun indirilmesi için cihazlarda iOS 4.2 sürümünün yer alması gerekiyor. Bu sürüme kadar yükseltilmeyen cihazlarda Smash Cops oyununu indirmek mümkün olmuyor.
Smash Cops oyunu içerisinde polis arabası ile suçluların peşine düşülüyor ve suçlular yakalanmaya çalışılıyor. Aksiyon, adrenalin ve büyük bir kovalamaca içerisinde geçen oyun, farklı bölümlerden meydana geliyor ve her bölüm kendi bünyesinde farklı uygulamalar içeriyor. Bölümler içerisinde bazen banka soygunları yakalanmaya çalışılırken bazen de çalıntı bir araç kullanıcılara verilen sınırlı bölge içerisinde durdurulmaya çalışılıyor.
Son zamanların en gelişmiş grafiklerine sahip mobil oyunlarından biri olan Smash Cops, içeriğinde yer alan ses efektleri ve sıra dışı sunumuyla kullanıcıların eğlenceli bir oyun zamanı geçirmesini sağlıyor. Ayrıca oyun içerisinde çeşitli araçlar bulunuyor ve bu araçlardan herhangi biri seçilerek suçluların peşine düşülüyor. Oyunda polis kamyonunun dahi olduğunu söylemeden geçmek istemiyoruz.
Siz de yukarıda belirtmiş olduğumu Apple cihazlarından herhangi birine sahipseniz ve cihazınızın işletim sistemi sürümü en az 4.2 versiyonu ise Smash Cops oyununu Apple Store üzerinden ücretsiz indirebilir ve bir an önce macera dolu bir oyuna giriş yapabilirsiniz.
Son olarak Smash Cops oyununun kısa bir süre için ücretsiz olara sunulduğunu belirtmek istiyoruz. Belirli bir zaman sonra ücretli olarak sunulacak olan oyunun fiyatı hakkında bilgi verilmiyor, ancak ücretsiz sunumun kısa bir zaman dilimi için geçerli olduğu özellikle belirtilmiş durumda.
Smash Cops oyunun indirmek için tıklayınız.

BENZER

Smash Cops kısa süreliğine ücretsiz
4/ 5
Oleh