MSI GT70 dizüstü bilgisayar

MSI GT70 Dizüstü bilgisayarda yüksek performans ve hız bir araya geliyor; iş ve oyun için mükemmel bir deneyim yaşanıyor.

İşte MSI GT70 Dizüstü bilgisayarın öne çıkan özellikleri.
Masaüstü bilgisayarların gücünü aratmamaya başlayan dizüstü bilgisayarlar özellikle işi gereği ağır programlar kullananlar ve oyun tutkunları için daha da gelişmiş özelliklere sahip olmaya başladı.

Masaüstü bilgisayarları dize getiren MSI GT70 model dizüstü bilgisayar, çalışırken ve oynarken bir bilgisayardan yüksek performans bekleyenler için yepyeni bir alternatif. Özellikle bilgisayarda oyun oynama tutkunu olanlar için büyük bir rahatlık sunan MSI GT70, oyun severleri masaüstünün tutsaklığından da kurtarıyor. 3.9 kg ağırlığı ile de her yere kolayca taşınabilen ve hafifliği ile büyük beğeni toplayan MSI GT70, 428 x 288 x 55 mm boyutlara sahip. Boyutları ve hafifliği sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sunan ve taşınabilirliğe sahip olan MSI GT70, özelliklere oyun severlere yönelik bir tasarım olma özelliği de taşıyor. Dört çekirdekli olan MSI GT70’de Core i7 3610QM işlemci kullanılıyor.

1.5 TB sabit diske, 16 GB sistem belleğine ve 3 GB belleğe sahip olan MSI GT70, oyun performansı için en güçlü ve etkili dizüstü bilgisayarı olarak karşımıza çıkıyor.

BENZER

MSI GT70 dizüstü bilgisayar
4/ 5
Oleh