Ayyıldız Tim Spartak Moskova'nın sitesini hackledi!

 Türk hackerlar Spartak Moskova'nın internet sitesini hackleyerek şu mesajı bıraktılar; 'FIFA affeder ama biz affetmeyiz!'‎

 Türk hacker grubu Ayyıldız Tim Spartak Moskova'ya öyle bir şok yaşattı ki; Ruslar ne yapacağını şaşırdı.
Salı günü Rusya'da oynanan ve Spartak Moskova'nın 2-1'lik galibiyeti ile sonuçlanan Spartak Moskova - Fenerbahçe maçı oynanırken Spartak Moskova taraftarları tribünde Atatürk posterinin ve cami figürünü yakmış birçok tepki ile karşılaşmıştı. Bu olayın ardından Spartak Moskova'nın Şampiyonlar Ligi'nden ihraç edilmesi bile gündeme gelmişti.

Ancak Türk hackerlar FIFA'nın vereceği ya da vermeyeceği cezayı beklemeden Spartak Moskova'nın resmi internet sitesini hacklediler ve sitenin ana sayfasına birkaç uyarı mesajı yayınladılar.
AY YILDIZTİM isimli Türk hacker grubu dün akşam saatlerinde Spartak Moskova 'nın internet sitesine uğrayarak sitenin ana sayfasına Atatürk ve Ay yıldız resmi koyarak yanına " Türkiye Cumhuriyeti 'nden ve Türk halkından derhal özür dileyeceksiniz. Hiç bir suç cezasız kalmaz, FIFA affeder ama biz affetmeyiz" mesajı yazdılar.
Şu an itibariyle site hala kendine gelebilmiş değil. Siteye girildiğinde karşımıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkıyor.

Güncelleme: Şu an itibariyle Spartak Moskova'nın resmi internet sitesine girmek isteyenler fenerbahce.org'a yönlendiriliyor.
Güncelleme: Spartak Moskova sitesini düzeltemeyince son çare domaini Facebook'a yönlendirdi...

BENZER

Ayyıldız Tim Spartak Moskova'nın sitesini hackledi!
4/ 5
Oleh