Angry Birds Space'e yeni bölümler eklendi

Angry Birds Space'e 10 yeni bölüm
Rovio, Angry Birds Space oyununu güncelledi, oyuna yiyecekleriyle ünlü ve 10 yeni bölüm barındıran bir gezegen ekledi.


Yaklaşık 1 dolar verip uygulamayı satın almış olan herkes, bu güncellemeden ücretsiz olarak faydalanıyor. Geçen ay da 10 yeni bölüm sunulmuştu.

Şöyle biraz geriye doğru bakarsak gerçekten patlama yaşayan bir oyun...
Oyun dünyasına giriş yapan Rovio’nun popüler oyunu Angry Birds Space oyununa 10 yeni bölüm eklendi.
Angry Birds Space yakın bir zaman içerisinde kullanıcılara sunuldu ve bunun ardından oldukça yüksek oranda indirilme başarısı gösterdi. iOS, Android ve Blackberry platformlarında oynanabilen oyunun yeni sürümü 10 yeni bölüm ile kullanıcılara sunuldu.
Angry Birds Space pazara giriş yaptığı andan itibaren sadece 3 gün içerisinde 10 milyon kez indirildi. Oldukça büyük bir başarı ortaya koyan oyun, indirilme sayısı sayesinde kendi alanında yeni bir rekora imza atmış oldu.
Oyun içerisine eklenen 10 yeni bölüm içerisinde bazı değişiklikler karşımıza çıkıyor. Örneğin “Fry Me To The Moon” adlı güncelleme ile yeni gezegenlerin artık tamamen buzla kaplı olduğu görülüyor. Bunun yanında güncelleme sayesinde 20 adet Space Eagle kullanma hakkı da kullanıcılara sunulmuş olan diğer özelliklerden biri oluyor. Ayrıca oyuna her giriş yapıldığında ücretsiz bir Space Eagle kullanıcıların envanterine ekleniyor.
Angry Birds Space oyununda yapılan yeni güncelleme sayesinde önemli bir sorunun daha ortadan kaldırıldığı görülüyor. Yeni güncelleme sayesinde eski cihazlarda ön plana çıkan çökme sorunların tamamen ortadan kaldırıldığı görülüyor. Geniş çaplı bir düzenleme yapılan bu güncelleme birçok cihazda oyunun rahatça oynanmasını sağlıyor ve bu sayede kullanıcılar oyun oynadıkları sırada herhangi bir sorun ile karşılaşmıyor.
Siz de Angry Birds Space hayranlarından biriyseniz, oyuna eklenen yeni bölümleri bir an önce oynamanızı ve sizlere sunulan yenilikleri yakından görmenizi tavsiye ediyoruz. Yeni bölümler ile maceradan maceraya koşabilir ve Angry Birds içerisinde daha keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Angry Birds Space oyunun son güncellemesini kullandığınız cihazın uygulama marketine girerek kolayca indirebilir ve bir an önce oyunda eğlenceli anlar yaşamaya başlayabilirsiniz.

BENZER

Angry Birds Space'e yeni bölümler eklendi
4/ 5
Oleh