Onun da Kopyasını Yaptılar!

 Bilindiği üzere Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un ani ölümü tüm dünyada yankı uyandırmıştı. Bunun henüz yankısı bitmemiş ve her Apple haberinde hemen hemen sürekli Steve Jobs’un adı geçiyor, onun adına değişik iddialar atılıyor hatta kitabı bile basılıyordu. Fakat Apple’ın efsane patronu Steve Jobs, ölümünün ardından bu kez “çok gerçekçi” bir şekilde karşımızda!

Apple’ın efsane patronu ve iPhone, iPad, iPod gibi dünyaya mal olan teknolojik cihazların mimarı olan Steve Jobs, ölümünün ardından binlerce habere konu oldu, hakkında çok şey yazılıp çizildi. Steve Jobs’ın son görüldüğü alan ise bir oyuncak oldu.

Jobs’ın birebir kopyasını alarak yaklaşık 100 dolarlık bir fiyat etiketiyle şubat ayında satışa sunulması beklenen bu mini Steve Jobs’lar, Dragon in Dream tarafından geliştirildi.

Steve Jobs’ın ayakkabıları, kot pantolonu birebir Jobs’a giydirilirken, Jobs’ın ailesinin bu oyuncağa nasıl muamele edeceği ise merak konusu oldu. Zira eBay’de daha önce benzeri bir ürün satışa sunulduğunda Apple ve Jobs’ın ailesi MIC Gadget isimli şirkete dava açmıştı.


BENZER

Onun da Kopyasını Yaptılar!
4/ 5
Oleh