Bluetooth Teknolojili Taşınabilir Ses Sistemi!

Bir çoğumuz müzik dinlemeyi, film izlemeyi ve oyun oynamayı severiz. JBL’in yeni ürünü On Tour iBT ile bunları Bluetooth teknolojisi sayesinde istediğiniz her yerde keyifle yapabilirsiniz. On Tour iBT tek parçada yüksek performanslı 2 kanal ses verebilme özelliğine sahiptir. Dokunmatik ses kontrolü ile kolay kullanım sunar.



Entegre hoparlörü sayesinde facetime veya sesli aramalarda kristal berraklığında sesli görüşme yapmanızı sağlar. Zengin, detaylı ve 360 derece ses alanına hitap edebilecek ses sunabilen, taşınabilir kompakt tasarıma sahip On Tour iBT, bilgisayarla optimize DSP dengeleme özelliğine sahip, dört Odyssey Neodyum sürücü içerir.

Kablosuz olarak Bluetooth’la uyumlu cihazlarla istediğiniz her yerde JBL’in temiz ve güçlü sesini dinlemenizi sağlar. Yüksek kalitede kablosuz ses akış için, Apple cihazları ile kullanıma uygun optimize edilmiş en son Bluetooth teknolojisini kullanır. iPad, iPad 2, iPhone 4 ve A2DP / AVRCP Bluetooth profillerine sahip herhangi bir bluetooth cihazını destekler.

Altı farklı görüş açısı verebilen ayarlanabilir ve ayrılabilir standı sayesinde iPad veya tablet medya oynatıcınızı yatay veya dikey kullanabilirsiniz. 4 adet AA yeni pil ile 5 saate kadar yüksek düzeyde devamlı müzik dinleme imkanı sunar. Ayrıca stereo mini jackı sayesinde hemen hemen her ses cihazına doğrudan bağlanabilir. Prize takılı çalışır konumda USB soket ile iPad, iPhone ve iPod Touch’i şarj eder.



Arkadaşlarınızla gittiğiniz her yere On Tour iBT ile müziğinizi de yanınızda götürün.

BENZER

Bluetooth Teknolojili Taşınabilir Ses Sistemi!
4/ 5
Oleh